BAŞKAN YARDIMCISI KİM OLACAK ?

                31 Mart yerel seçim sonuçlarının ardından Pamukkale Belediye Başkanı seçilen CHP’li  Pamukkale Belediye Başkanı Ali Rıza Ertemur belediye yönetiminde çalışacağı A Takımını belirlemeye başladı. Ertemur 2 ismin atamasını yaparken 3. İsmin kim olacağı ise merakla bekleniyor.

31 Mart yerel seçimlerin ardından belediyelerde başkan yardımcılıkları ve görev dağılımları belli olmaya başladı. Pamukkale Belediye Başkanı Ali Rıza Ertemur seçim öncesi bazı meclis üyelerine belediye başkan yardımcılığı sözü verdiği iddia edilirken, kimi tercih edeceği ise merakla bekleniyor.

2 Meclis üyesinin Belediye Başkan yardımcılığı atamasını gerçekleştiren Pamukkale Belediye Başkanı Ali Rıza Ertemur’un 3. İsmi ne zaman atayacağı merakla beklenirken, Pamukkale Belediye Başkan Yardımcılığı için ise 5 ismin masada yer aldığı öğrenildi.

Pamukkale Belediyesi’nde memur olarak 2 isim de belediye başkan yardımcılığı olarak görevlendirildi.

YAVAŞ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI OLDU

Pamukkale Belediyesi’nde önceki dönem CHP İl Başkanlığı görevini yapan Himmet Yavaş belediye başkan yardımcılığı görevine getirildi.

Pamukkale Belediyesi’nde  Belediye Başkan Yardımcısı görevine getirilen diğer isim ise, İYİ Parti Milletvekili adaylarından olan ve 31 Mart yerel seçimler öncesi CHP’ye davet edilen Uğur Çizmecioğlu oldu.

Devlet memuru kadrosunda görev alan belediye başkan yardımcılıklarına ise ise Hüseyin Çolakoğlu

ve Türkay Gözlükaya atanırken, Gözlükaya’nın Ankara’ya gideceği de iddia edildi.  8 Belediye Başkan yardımcılığı kadrosu bulunan Pamukkale Belediyesi’nde 3 meclis üyesi 5 memur kadrosundan başkan yardımcılığı kadrosu bulunuyor.

Bunları da sevebilirsiniz