ŞENİZ DOĞAN’IN KARDEŞİNDEN 2020 YILINA AİT ŞOK PAYLAŞIM

2019 yılında Merkezefendi Belediye Başkanı seçilen ve 5 yıldır Merkezefendi Belediyesini tarihinin en borçlu sınırlarına getiren Şeniz Doğan’a erkek kardeşi sosyal medya hesabından HIRSIZ VAR paylaşımında bulundu. Şeniz Doğan’ın öz kardeşi belediye ve belediye başkanı ablası Şeniz Doğan hakkında ağır ithamların yer aldığı paylaşımları, yaşanan acı gerçeği ortaya seriyor

2019 yılında ittifak çalışmaları ile Merkezefendi Belediye Başkanı seçilen Şeniz Doğan göreve geldiği günden itibaren, kavgalar, tartışmalar ve imar çalkantıları ile günlere kamuoyunda konuşulan bir belediye başkanı olarak görev yaptı. Gazetelere, haber sitelerine konu olan kötü haberler ile Merkezefendi İlçesi’nin imajını yakışmayan bir yönetim sergiledi. Yaptığı hataları, skandalları o kadar dikkat çekti, ve insanların tepkisine yol açtı ki öz erkek kardeşi tarafından bile sosyal medya da ağır ithamlar ile eleştirildi.

İLK YIL HIRSIZLIĞI KARDEŞİ YAKALADI

Şeniz Doğan’ın görevine seçileli birinci yılında öz erkek kardeşi tarafından “Değer kıymet nedir Bilmiyorsun”, “Nankör”, “Net Belge Var”, “Net Hırsız Var” İFADELERİNİN yer aldığı paylaşımlar yaptı. 2020 yılının Mart ayında yaptığı iddia edilen bu paylaşımlarını niçin yaptığı konusunda ise 25 bin dolar verme sözü gündeme geliyor.   

25 BİN DOLAR SÖZÜ

Şeniz Doğan’ın kardeşine 25 bin dolar sözü verdiği tutmadığı öğrenilirken, kardeşinin ise bu duruma kızarak sosyal medya hesabında bu paylaşımları yaptığı iddia edildi. Ablası olan Merkezefendi CHP Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ın, erkek kardeşine verdiği 25 bin Dolar sözünü tutmaması üzerine bu paylaşımları yaptığı ve kendisine 2 gün ulaşılamadığı öğrenildi. Şeniz Doğan ve yakın çevresi tarafından bulunması için yoğun çaba gösterilmesine rağmen, Şeniz Doğan’ın kardeşini 2 gün boyunca bulamadığını ve bu paylaşımı 2 gün boyunca sildirmeye çalışmıştı.

CEPLER DOLDU TAŞTI

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ın erkek kardeşi, ablası hakkında 2023 yılının Eylül ayında da sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulundu.

2020 yılındaki paylaşımlarında ki gibi belediye içinde yolsuzlukların olduğunu gösteren paylaşımında “MERKEZEFENDİ BELEDİYESİNİN DOLU KASASINI BOŞALTTINIZ, YETMEDİ DÜNYA BORÇ YAPTINIZ. GELDİĞİNİZ SON NOKTA, PERSONEL MAAŞLARI ÇEVRE BELEDİYELERE GÖRE EN DÜŞÜK MAAŞ VEREN BELEDİYESİNİZ.

BELEDİYE KASASI BOŞ AMA CEPLER DOLDU TAŞTI.

NE HİKMETSE İŞÇİ SENDİKASI BU DURUM KARŞISINDA SESSİZ. SENDİKA BAŞKANI YA GÖREVİNİ YAP İŞÇİ KARDEŞLERİMİN HAKKINI SAVUN. SAHAYA İN YADA O KOLTUĞU BIRAK . BU YÖNETİM GİBİ SENDE YETERİ KADAR ZENGİNLEŞTİN. SENDİKA OLMANIN SENDİKA BAŞKA OLMANIN SORUMLULUĞUNU YA YAP YADA İSTİFA ET YAPAN BİRİ ELBET” ifadelerine yer verdi.

Şeniz Doğan’ın kardeşi bir paylaşımında da “BİR BELEDİYE BAŞKANI BEN YOL YAPIYORUM DİYE ÖVÜNÜR MÜ YA İŞLER ACISI” sözleri ise Merkezefendi Belediyesi’nde 5 yılda yaşanan acı gerçekleri ortaya koyuyor. Seçim kampanyalarında Şeniz Doğan’ın “Hadi Biraz gerçekleri konuşalım” sözleri gibi değil kardeşinin dediği gerçekler ise sosyal medya hesaplarından paylaşım sildirme savaşına kadar gittiği görülüyor.

Bunları da sevebilirsiniz