ÇAVUŞOĞLU: SİZE SÖZ! HER ZAMAN YANINIZDA OLACAĞIZ

CHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, DİSK Emekli-SEN Denizli Şubesi’ne bağlı emeklilerin Çınar Meydanında düzenlediği eyleme destek verdi.

DİSK Emekli-SEN Denizli Şubesi’ne bağlı emekliler, Çınar Meydanında eylem yaptı. Eyleme CHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Denizli’nin Efsane Başkanı Ali Marım, Pamukkale CHP Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur ve CHP heyetiyle eyleme destek verdi.

Tek maaşla geçinmeye, hayatta kalmaya çalışan, evi kira olan emeklilere 10 Nisan’da devletin verdiği ikramiyenin 2 katı sözünü veren Başkan Adayı Çavuşoğlu, bu sözünü bir kez daha emeklilerin eyleminde, onlarla yan yana durarak dile getirdi. “Yaşadığınız maddi zorluklar karşısında nasıl mücadele ettiğinizi biliyorum” diyen Çavuşoğlu, her zaman emeklilerin yanında olacağının sözünü verdi. “Emeklilikte Adalet İstiyoruz, Emeklilikte İnsanca Yaşam Haktır, Direne Direne Kazanacağız”  yazılı döviz ve pankartlarla Çınar Meydanı’nı dolduran emekliler, basın açıklamasında, seçim yatırımı olarak önlerine atılan 3 kuruşluk müjdelere karınlarının tok olduğunu bir kez de belediyenin önünden haykırdı. Açıklamanın ardından eylem sona erdi.

Bunları da sevebilirsiniz