EKREM BAŞER MERKEZEFENDİ’DE DALGA DALGA GELİYOR

Cumhur İttifakı’nın Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer’e her geçen gün artan ilgi mahalle buluşmalarından iftarlara, sokak gezilerinden ev toplantılarına kadar har alana yansıyor. Başer, 31 Mart Akşamı Merkezefendi Belediyesi’ni yeniden partisine kazandırmakta kararlı.
 

Cumhur İttifakı’nın Merkezefendi’de aday gösterdiği genç ve başarılı iş insanı Ekrem Başer, 31 Mart Seçimlerinde 2019’un rövanşını almakta iddialı. Her geçen gün seçmenin ilgisinin daha da arttığı Ekrem Başer’in bu iddiası, seçim alanlarından da okunuyor. Gerek sokak gezileri gerek mahalle buluşmaları gerekse ev ziyaretleri. Zaman 31 Mart’a yaklaştıkça Cumhur İttifakı’nın Merkezefendi Adayı Ekrem Başer daha büyük kalabalıklara hitap ediyor. Seçimlere 2 aydan az bir süre kala adaylığı duyurulan Başer, bu çok kısa sürede Merkezfendi’deki on binlerce seçmene dokunmayı başardı. 

SKM TALEPLERİ KARŞILAMAKTA ZORLANIYOR

Açıkladığı projeler, söylemleri, tarzı ve tavrıyla farklı kitlelerin dikkatini üzerine çekmeyi başaran Başer’in SKM ekibi, bizzat seçmenden gelen “Başkan Adayımızla tanışmak, projeleri detaylı dinlemek istiyoruz” taleplerine yetişmeye çalışıyor. Başer’in yaptığı ev ziyaretlerinde odayı dolduran seçmen, iftar yemeklerinde deyim yerindeyse bir saniye bile boş bırakmıyor, mahalle buluşmaları miting havasında geçiyor.

SAHADAN GELEN VERİLER YÜZ GÜLDÜRÜYOR
Artık sayılı günlerin kaldığı 31 Mart Seçimleri için nefesler tutuldu, şüphesiz seçiklerin en büyük rekabetlerinden birine sahne olacak Merkezefendi’de kıyasıya rekabetin sonucunu bekliyor.  Cumhur İttifakı Merkezefendi’de seçim sonuçlarına yönelik yapılan araştırma sonuçları ve sahadan gelen veriler yüz güldürüyor.

Bunları da sevebilirsiniz