BAŞKAN ADAYI PEKDEMİR: TURİZMCİYE HER ZAMAN DESTEK VERECEĞİZ

Seçim çalışmalarında bölgenin sorun tespitlerini yaparken turizme de değinen AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, göreve geldiklerinde turizm sektörünün gelişimine dair her türlü desteği vereceğini açıkladı.

AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, seçim çalışmaları kapsamında bölgenin sorunlarını tespit ederken turizme de değinerek, göreve geldiklerinde turizm sektörünün gelişimine destek olacaklarını açıkladı. Pekdemir’in turizm sektörüne verdiği önem ve yapmayı planladığı çalışmalar, Pamukkale’nin turizm potansiyelini daha iyi tanıtmak ve geliştirmek için atılacak adımların önemini vurguluyor.

Seçim çalışmalarında Pamukkale, Karahayıt ve Akköy üçgeninin Termal Sağlık Turizmi’nin merkezlerinden biri olduğunu belirten Pekdemir, bölgenin ekonomik katkısının önemine dikkat çekiyor. Bu doğrultuda, turizm sektörünün gelişimi için tanıtım, fuar ve turist organizasyonları gibi etkinliklere önem verilmesi gerektiğini ifade eden Pekdemir, bölgeye daha fazla turist çekmek ve marka değerini artırmak amacıyla yapılacak çalışmaların gerekliliğine inanıyor.

Pekdemir, Termal Sağlık Turizmi’nin Denizli ekonomisine önemli katkılar sunacağını ve bu nedenle bölgenin turizm potansiyelinin daha iyi değerlendirilmesi gerektiğini vurguluyor. Bölgenin büyük ölçekli yatırımlara layık olduğunu belirten Pekdemir, kendi döneminde turizmcilerin ihtiyaçları doğrultusunda destek çalışmaları üreteceğini ve turizm sektörünün gelişimine katkı sağlayacaklarını ifade ediyor.

Bunları da sevebilirsiniz