TELEFONUNU AÇMAYAN GENEL BAŞKANI İLE İLK DEFA BULUŞACAK

CHP Merkezefendi Belediye Başkan adayı olan Şeniz Doğan, CHP İl Başkanı ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu ile Belediye Meclis Üyeleri listelerinin belirlenmesinde yaşadığı kavga sonrası Genel Başkan Özgür Özel’i aramış ve Genel Başkan Özgür Özel telefonlarını açmamıştı. Şeniz Doğan o günün ardından ilk defa Genel Başkanı ile yan yana gelecek

CHP’de gergin geçen 31 Mart yerel seçimler öncesinde mecli üyeliği adaylığı yüzünden CHP İl Başkanı, Merkezefendi İlçe Başkanı ve Parti Meclis Üyesi ile kavga eden ve daha sonra “Adaylıktan Çekilirim” resti çekerek masadan kalkan Şeniz Doğan CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i aramıştı. Telefonlarına çıkmayan Genel Başkan Özgür Özel parti örgütünün arkasında durarak Şeniz Doğan’a siyasi ders vermişti. Şeniz Doğan Genel Başkanı ile o günden sonra ilk defa yan yana gelecek.
Kadın aday isteğinden dolayı Şeniz Doğan’ı aday gösteren Özgür Özel ise ona son şans verdi. Şeniz Doğan’ın Kemal Kılıçdaroğlu ile yakınlığını bilen Özgür Özel, buna rağmen Şeniz Doğan’ı aday gösterdi. Şeniz Doğan’ın seçimleri kaybetmesinin üzerine ise partiye küsmesi ve muhalif tavırlar sergilemesi bekleniyor.

Bunları da sevebilirsiniz