DENİZLİ’NİN GELİNİ, DENİZLİ’Yİ REZİL ETTİ

Genel seçimlerde kontenjan adayı olarak Denizli CHP’den milletvekili seçilen Sema Silkin Ün, son partisi Saadet Partisi’nden Denizli Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldu. Yaptığı paylaşımlar ile Denizli siyasetinin seviyesini aşağıya çeken içerikler üreten Ün sponsorlu reklamı ile adeta linç yedi.

14 Mayıs Genel seçimlerinde Millet İttifakı kontenjanından, Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekili adayı olarak seçimlere katılan, milletvekili seçildikten sonra Gelecek Partisi’ne geri dönen ve son olarak TBMM’de Grup oluşturmak için Saadet Partisi’ne geçen Denizli Milletvekili Sema Silkin Ün, son partisi Saadet Partisi’nin Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı olarak siyaset arenasında, yerel seçimde de kendini tanıtma çabasına girdi.

Milletvekili adaylığı döneminde Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ziyaretinde “Seçilirsem ilk maaşım ASKF’ye bağışlayacağım” vaadinin yerine getirmemesi ile Denizli kamuoyunda bilinen ve Amatör Camianın tepkisini toplayan Ün hala o bağışı da gerçekleştirmedi.

SPONSORLU VERDİ LİNÇ YEDİ

Denizli Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı konusunda yine sosyal medya, özel çekimler ve sponsorlu yayınlar ile tepki toplayan paylaşımlara imza atan Sema Silkin Ün, adeta linç yiyen yorumları ile bu sefer ulusal bir haber sitesinin yorumlarında yer aldı. Verdiği sponsorlu reklamın altına yapılan yorumlarda ise sert ifadeler dikkat çekti.

Bunları da sevebilirsiniz