BAŞKAN ADAYI ÇAVUŞOĞLU: BAKKALIN, KASABIN, MANAVIN YANINDAYIM

Çavuşoğlu vatandaşın kara gün dostu küçük esnafa seslendi. CHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, “Vatandaş HOROZ KART’ıyla sadece mahalledeki esnaftan alışveriş yapabilecek” dedi.

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Çavuşoğlu, Metropol TV yayınına katıldı. Projeleriyle ilgili soruları yanıtlayan Çavuşoğlu HOROZ KART’la ilgili ise ayrı bir başlık açtı, detayları anlattı.  “HOROZ KART, Ankara’da hayata geçirilen BAŞKENT KART’la aynı sistemde, kredi kartı mantığında olacak” diyen Çavuşoğlu, her sabah dükkanının kepengini özveriyle açan, kabaran veresiye defterlerine rağmen vatandaşa sırtını çevirmeyip kara gün dostu olan küçük esnafa seslendi.

“KARA GÜN DOSTUMUZ BAKKALLARI,

MANAVLARI, KASAPLARI UNUTUMADIK” Çavuşoğlu, “HOROZ KART, alışveriş merkezleri ve zincir marketlere karşı ayakta durmak için çabalayan mahalle esnafı için de geliyor. HOROZ KART’a yüklenen sosyal yardımların sadece vatandaşın kara gün dostu olan bakkal, kasap, manavlarda geçerli olacak.  “HOROZ KART sosyal dayanışma kartı. Bir elin verdiğini diğer el görmeyecek. Çavuşoğlu, “HOROZ KART sahipleri ihtiyaçlarını sadece, akşam eve giderken veresiye yazdırabildiği bakkaldan alacak. Bu sayede de küçük esnafıyla vatandaşıyla tüm Denizli’nin kazanacak” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz