BAŞKAN ADAYI ÇAVUŞOĞLU’NUN YENİ SEÇİM ŞARKISI PAYLAŞILDI

CHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu’nun yeni seçim şarkısı paylaşıldı.

Çavuşoğlu yeni şarkı ve klibini ilk kez sadece basın mensuplarına izletmişti. Denizli medyasının ilgiyle izlediği lansmanın ardından 3. Seçim şarkısı Bülent Nuri Çavuşoğlu’nun tüm sosyal medya hesaplarından da paylaşıldı. Çavuşoğlu, yıllardır Ak Parti tarafından yönetilen Denizli’de söz verilip yapılmayan vaatlerin hesabını sordu.

Çavuşoğlu, “Denizli Halk plajı Raylı sistem,  Stadyum, 250 TL’ye satılacağı söylenen evler gibi çok sayıda vaat için “Nerde Hani?” dedi. Söz ve müziği İnanç Alankuş’a ait olan şarkı paylaşılır paylaşmaz büyük ilgi gördü. Takipçilerinden dakikalar içinde çok sayıda beğeni yorumu geldi. Şarkı kısa sürede dillere pelesenk oldu. Denizli sokakları seçim araçlarında çalınan şarkıyla yankılanıyor.

İşte Nerde Hani? Adlı şarkının sözleri:  “Halk Plajım Nerde Hani? Raylı Sistem Nerde Hani? Stadyumum Nerde Hani? Hep Yalan Hep Dolan Ucuz Evim Nerde Hani? Güvenliğim Nerde Hani? Ucuz Su Nerde Hani? Vaatlerin Nerde Hani? Hep Yalan Hep Dolan. Hayalleri Yıktınız, Milleti Kandırdınız, Yaktınız Yandırdınız, Yetti Gari Bu Düzen!. Denizli’nin Kararı, Değişimin Mimarı, Özü Sözüyle Şimdi, Çavuşoğlu Zamanı.” HABER MERKEZİ

Bunları da sevebilirsiniz