ÇAVUŞOĞLU: HERKESİN BİR HOROZKART’I OLACAK BİR ELİN VERDİĞİNİ DİĞERİ GÖRMEYECEK

CHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, vatandaşa sosyal belediyecilik sözü verdi.

CHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, “Kasapta, manavda, bakkalda, sosyal yardımdan tarım desteğine Horozkart Denizli halkının tüm dertlerine derman olacak. Horozkart ile vatandaş ta mahallenin esnafı da kazanacak.” dedi.

“YETTİ GARİ! DEĞİŞİM ŞART!”

Bülent Nuri Çavuşoğlu, belediye başkanı seçildiğinde hayata geçireceği bir projesini daha duyurdu. Çavuşoğlu, “Önceliğimiz, CHP’li Ankara ve İstanbul Büyükşehir Belediyeleri gibi sosyal belediyecilik” dedi.

“YAŞANABİLİR BİR DENİZLİ SENİN HAKKIN”

Başkan Adayı Çavuşoğlu tasarımı hazır olan projenin detaylarını anlattı. Çavuşoğlu, “Projenin öncelikli amacı belediyenin sosyal yardımlarını geçim derdindeki vatandaşa onurunu kırmadan ulaştırmak.” dedi. “Vatandaş Et Süt Kurumu önünde kuyruğa girmek yerine mahalle kasabından alışveriş yapacak.” diyen Çavuşoğlu, torba torba erzağı herkese göstere göstere itfaiye araçlarıyla, kamyonetlerle mahalle mahalle dolaştırarak dağıtmayacaklarını söyledi.

“SOSYAL YARDIMLAR HOROZKART’A KALEM KALEM YÜKLENECEK”

Çavuşoğlu, “Et için yüklenen tutar et, gıda için yüklenen tutar mahalle esnafından yapılan alışverişte kullanılacak. İhtiyaç sahiplerinin ayrıştırılmadığı tek tip tasarımıyla kimi kendi yüklediği parayı, kimi de Belediye’nin sosyal yardımını zincir marketler ve AVM’ler dışında dilediği yerde kullanacak.” şeklinde konuştu. CHP Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu’nun ekiplerinin sadece bir yardım kartı değil, birçok alanda kullanılabilecek Horozkart ‘ı kısa sürede hayata geçirebilmek için çalıştıkları açıklandı.

Bunları da sevebilirsiniz