PEKDEMİR ZAMAN VERDİ: DEĞİŞİMİ 6 AY İÇİNDE GÖRECEKSİNİZ

 Denizli siyasetinin önemli isimlerinden AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir’den iddialı bir çıkış geldi. Yerel yöneticiliğin ve belediyeciliğin içinden geldiğine vurgu yapan Pekdemir, başkanlığı döneminde, “Benim sorunum çözülmedi diyen hiç kimse kalmayacak. Değişimi 6 ay içinde herkes hissedecek ve görecek” diye konuştu.

 31 Mart Yerel Seçimleri için tempoyu her geçen gün artıran Cumhur İttifakı’nın Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, vatandaşlarla yaptığı sohbetlerde net ve kesin konuşuyor. Kendisine verilecek bir tek oyun dahi boşa gitmeyeceğini dile getiren Pekdemir, seçilmesi durumunda Pamukkale’deki değişimin ve hizmet kalitesinin en fazla 6 ay içinde herkes tarafından hissedileceğini ve gözle görüleceğini söylüyor.

 “DERSİMİZİ ÇOK İYİ ÇALIŞTIK”

Seçim çalışmaları kapsamındaki gezilerinde bayrağı teslim aldıktan sonra Pamukkale İlçesi’nin vizyonunu değiştirecek çalışmalara ve projelere imza atacaklarını anlatan Pekdemir, bunun için derslerini çok iyi çalıştıklarını ve çalışmaya da devam ettiklerini söyledi. “Ben yerel yöneticiliğin ve belediyeciliğini içinden geliyorum” diyen Pekdemir, tek derdinin tecrübelerini vatandaşlarla paylaşarak Allah’ın ve milletinin rızasını almak olduğunun altını çiziyor.

 “BİR TEK OY BOŞA GİTMEYECEK”
Mahalle mahalle, sokak sokak dolaşıp Pamukkale için yapacaklarını tek tek anlatan Başkan Adayı Pekdemir, “Bana verilecek bir tek oy bile boşa gitmeyecek. Bundan herkes emin olsun ve içinde en küçük bir kuşku bile bulundurmasın” sözleriyle anlatmaya çalışıyor. 

Bunları da sevebilirsiniz