Çavuşoğlu ‘‘O tramvay bu meydana gelecek’’

CHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, mevcut Osman Zolan yönetiminin 15 yıldır Denizli halkına söz verdiği tramvay vaadini yerine getirmediğini hatırlattı ve seçimi kazandığı taktirde tramvay çalışmasının 1 Nisan’da başlayacağının müjdesini verdi.

 Başkan Adayı konuşmasını ‘Çavuşoğlu Sözü’yle bitirdi: Denizli’ye tramvay getirmezsem beni Çınar Meydanı’nda kovalayın. Ama söz verip yerine getirmeyenleri kovalamak da artık sizin göreviniz.

Seçim çalışmalarını büyük bir titizlikle yürüten CHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Çınar Meydanı’ndaki Büyükşehir Belediyesi binası önünden halka seslenmeye devam ediyor. Başkan adayının gündeminde bugün; artık Denizli’nin kanayan yarası haline gelen trafik sorununu çözüme kavuşturacak raylı sistem vardı.

Konuşmasına her seçim öncesi tramvay vaadi veren Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Osman Zolan’ın sözünü bugüne kadar yerine getirmediğini dile getirerek başlayan Çavuşoğlu, başkan seçildiği taktirde 1 Nisan günü tramvay projesinin hayata geçirileceğini söyledi ve iddialı konuştu: ‘‘Aslında bu, bizim için yeni ama birileri için eski bir vaat. Yıllardan beri ‘hafif raylı’ sistem dediler, ‘tramvay’ dediler. Yaptılar mı, yapmadılar. Ama o tramvay bu meydana gelecek! O tramvayı bu meydana getirmezsem, size beni beş sene sonra bu meydanda kovalama hakkı veriyorum. Ama bu sözü verip de yerine getirmeyenleri kovalamak da artık sizin göreviniz. Yalan vaade yetti gari, dolan vaade yetti gari, bundan sonrasını siz doldurursunuz.’’

Bunları da sevebilirsiniz