Denizlili şehit için gündüz taziye yayınladılar,

Gecesinde ise yılbaşı eğlencesini iptal etmediler

HABERİN VİDEOSUNU  İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

https://youtu.be/UIpKzFGGwT8?si=DiA9K5_qKztgcc93

22 Aralık 2023 Cuma günü Kuzey Irak’ta operasyon bölgesinde bölücü örgüt üyeleriyle çıkan çatışmada Denizlili Uzman çavuş Mehmet Serinkan ve silah arkadaşları şehit olmuştu. Denizli’ye gelen şehit haberinin ardından bir çok program ve etkinlik iptal edilirken,  Denizli Sanayici İş Adamları Derneği’nin (DESİAD) 23 Aralık 2023 Cumartesi Günü gündüz taziye mesajı yayınlarken, aynı günün gecesinde için organize ettiği yılbaşı eğlencesini iptal etmediği ortaya çıktı. Dernek yeni yılın ilk günü 23 Aralık gecesindeki eğlencenin görüntülerini paylaşması dikkat çekti.  Görüntülerde, yılbaşı eğlencesinde önceki dönem DESİAD Başkanı olan ve Genel seçimlerde İYİ Parti 2. Milletvekili adayı olan İbrahim Şenel, Denizli Ticaret Odası Meclis Başkanı Salih Sarıkaya’nın, önceki DENİB Başkanı Süleyman Kocasert’in de yer aldığı görüldü.

 

Denizli’ye, 22 Aralık 2023 Cuma günü Kuzey Irak’ta operasyon bölgesinde bölücü örgüt üyeleriyle çıkan çatışmada şehit olan, Denizli’nin Tavas İlçesi’nde ikamet eden Uzman çavuş Mehmet Serinkan’ın şehit haberi ulaştı. Şehit olan ilk 6 askerimizin içinde yer alan Mehmet Serinkan için ilimizde belediyeler festivalleri, dernekler yılbaşı eğlencelerini iptal ederken,  şehit haberinden bir gün sonra Denizli Sanayi İş Adamları Derneği’nin (DESİAD)  yılbaşı gecesinin iptal etmediği ortaya çıktı.

GÜNDÜZ TAZİYE YAYINLADILAR, GECE EĞLENDİRLER

Yeni yıl ile birlikte, 23 Aralık gecesi gerçekleştirilen yılbaşı eğlencesinin videosunu sosyal medya hesaplarında yayınlayan DESİAD aynı sosyal medya hesabında 23 Aralık 2023 tarihinde ise gündüz saatlerinde taziye mesajı yayınladı. Taziye mesajının yayınlandığı 23 Aralık 2023 Cumartesi gecesi ise DESİAD üyesi olan Denizlili iş adamları müzik eşliğinde eğlence düzenledi. Video ile ortaya çıkan eğlence de, Denizli şehit haberine rağmen eğlencenin iptal edilmemesi dikkat çekti.

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYIDA SAHNEDE OYNADI

Yılbaşı eğlencesinde önceki dönem DESİAD Başkanı İYİ Parti Denizli 2. Sıra milletvekili adayı İbrahim Şenel, Denizli Ticaret Odası Meclis Başkanı Salih Sarıkaya, önceki DENİB Başkanı Süleyman Kocasert’in de yer aldığı ve sahnede oynadığı da yayınlanan görüntülerde yer aldı.

SARAYKÖY BELEDİYESİ FESTİVAL İPTAL ETTİ, DEGİAD YILBAŞI EĞLENCESİNİ İPTAL ETTİ

Denizli’ye şehit haberinin gelmesi ile birlikte ilk olarak Sarayköy Belediyesi deve güreşlerini iptal ederken, Denizli Genç İş Adamları Derneği (DEGİAD) ise yılbaşı eğlencesini iptal etti.

 

Bunları da sevebilirsiniz