CHP İl Kongresinde konuşmacılar tarafından hedefte olan ve “seçildi başka partiye gitti” diyerek eleştirilen CHP’den seçilen, Gelecek Partisi’ne geçen ve son olarak Grup kurmak için Saadet Partili olan Sema Silkin Ün, il kongresine katıldı, kürsüye çıktı ve şok cümleler ile seçildiği CHP’yi adeta unutarak “Misafir Milletvekiliyim” sözü tepki topladı.

Denizli’de sürpriz aday olarak açıklanan ve Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcılığı görevinden, Millet İttifakı anlaşması ile Denizli CHP 3.sıra milletvekili seçilen Sema Silkin Ün, CHP Denizli İl Kongresine katıldı.
Kongrenin tepki çeken isimlerin başında gelen ve Genel Merkezi’n kontenjan adayı olarak CHP’den milletvekili seçilmesine rağmen seçimin hemen ardından Gelecek Partisi’ne geri dönen Sema Silkin Ün parti içinde her ortamda eleştirilen isim olmuştu.
Ve o konuşmalar kürsüde de devam etti. Kongrede söz alan CHP’li yöneticilerin hedefinde genel seçim hataları arasında yer alan Sema Silkin Ün o kongrede söz alıp kürsüye çıktı.
Kendisini “Misafir Vekil” olarak tanıtan Sema Silkin Ün CHP’den seçildiği günleri unuturcasına kendisini misafirolarak tanıtmaı da CHP’liler tarafından büyük tepki ile karşılandı.

Bunları da sevebilirsiniz