CEŞEN BAĞIŞI İSTEDİ

14 Mayıs genel seçimlerinde sürpriz bir şekilde Denizli’den kontenjan adayı olan Saadet Parti Milletvekili Sema Silkin Ün, seçim zamanı Amatör spor kulüpleri için verdiği ilk maaşı bağışlama sözünü ne zaman tutacağı merakla beklenirken, bağışı hatırlatma adına Denizli Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Feyyaz Ceşen’in konuyu vekile hatırlattığı iddia edildi.

Millet İttifakı tarafından Denizli’ye kontenjan aday olarak gönderilen ve CHP listesinden milletvekili adayı gösterilen Sema Silkin Ün, Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’na verdiği 1 aylık, ilk milletvekili maaşını bağışlama sözünü hala yerine getirmedi.
14 Mayıs Genel seçimlerinde Millet İttifakı kontenjanından, Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekili adayı olarak seçimlere katılan, milletvekili seçildikten sonra Gelecek Partisi’ne geri dönen ve son olarak TBMM’de Grup oluşturmak için Saadet Partisi’ne geçen Denizli Milletvekili Sema Silkin Ün, milletvekili adaylığı döneminde Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ziyaretinde “Seçilirsem ilk maaşım ASKF’ye bağışlayacağım” vaadinin yerine ne zaman getirileceği Amatör Camiada merakla bekleniyor.
Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen’in off road etkinliklerine katılan Sema Silkin Ün’ü tekrar ASKF’ye davet ettiği öğrenilirken, bağış konusunda da hatırlatmada bulunduğu iddia edildi. Sema Silkin Ün’ün ne zaman randevu verip ASKF’yi ziyaret edeceği merakla beklenirken, ziyaret günü bağışı yapması da bekleniyor.

Bunları da sevebilirsiniz