3 Parti değiştirdi Bağış sözünü yerine getirmedi

Millet İttifakı tarafından Denizli’ye kontenjan aday olarak gönderilen ve CHP listesinden milletvekili adayı gösterilen Sema Silkin Ün, Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’na verdiği 1 aylık, ilk milletvekili maaşını bağışlama sözünü hala yerine getirmedi.

14 Mayıs Genel seçimlerinde Millet İttifakı kontenjanından, Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekili adayı olarak seçimlere katılan, milletvekili seçildikten sonra Gelecek Partisi’ne geri dönen ve son olarak TBMM’de Grup oluşturmak için Saadet Partisi’ne geçen Denizli Milletvekili Sema Silkin Ün, milletvekili adaylığı döneminde Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ziyaretinde “Seçilirsem ilk maaşım ASKF’ye bağışlayacağım” vaadinin yerine ne zaman getirileceği Amatör Camiada merakla bekleniyor.

Vekillik geldi bağış GELEMEDİ

Denizli’de 14 Mayıs Genel seçimleri öncesinde Millet İttifakı kararı ile CHP’den Denizli 3. Sıra milletvekili adayı gösterilen Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sema Silkün Ün, seçim çalışmaları çerçevesinde Denizli ASKF’yi ziyaret etti. Ziyarette ilk maaşının ASKF’ye bağışlayacağı vaadinden bulunan Sem Silkin Ün, ziyareti sonrası servis edilen basın bülteninde de “. Milletvekili seçildiğim takdirde bir maaşımı spor camiası yararına kullanılmak üzere federasyona bağışlayacağımın taahhüdünü vermiş olalım” ifadesine yer verilmesine rağmen aradan geçen 4 aya rağmen bağışın henüz yapılmadığı öğrenildi.
Amatör’e bağış ne zaman GELECEK

Vekillik geldi bağış GELEMEDİ

1,5 ayda 3 parti değişikliği ile dikkatleri üzerine çeken ve Denizli’de yaptığı videolar ve ziyaret ile Denizli’yi tanımaya çalışan, aslen Çankırılı olan Sema Silkin Ün’ün, ASKF’ye yapacağı bir maaş bağış amatör camia tarafından merakla bekleniyor.

Bunları da sevebilirsiniz