İŞTE SUBAŞIOĞLU DÖNEMİ PİYASALAR

Son günlerde çektiği videolar ile 4 yıl aranın ardından siyasi hayatı hedefine devam edeceği hayalleri ile tekrar siyaset sahnesine dönen, inşaatı duran bilim merkezi önünde gülerek fotoğraf paylaşan Merkezefendi Belediyesi eski başkanı Muhammet Subaşıooğlu’nun yaşanan ekonomik kriz ve zamları gündeme almadan yaptığı eleştiriler dikkat çekti. Subaşıoğlu’nun bilim merkezi önündeki fotoğrafı sonrası ise özellikle kendi dönemi ve son 4 yıldaki ekonomik rakamları akıllara getirdi.

Merkezefendi Belediyesi’nin ilk eski başkanı Muhammet Subaşıoğlu, 2019 yerel seçimi kaybetmesinin ardından, özellikle AK Parti ve Merkezefendi İlçesi’nde seçmenlerine küsmüş ve yaklaşık 4 yıldır siyasi hayatını askıya almıştı. Aynes’de görev verilen ve aldığı maaş ile gündeme gelen Subaşıoğlu, İnşaat ve Enerji sektöründe büyük yatırımlar yaparak, fabrika inşaatları ile de gündeme gelen isim olurken, siyasi anlamda ise herhangi etkinliğe katılmaması dikkat çekmişti.
Aradan geçen yaklaşık 4 yıl sonunda ise eski Başkan Muhammet Subaşıoğlu inşaatı duran bilim merkezi önünde gülerek fotoğraf vererek ortaya çıktı. Merkezefendi’nin ilk kadın Belediye Başkanı seçilen Şeniz Doğan tarafından, belediyeye satın alınan ve kısa sürede inşaatı başlayan Merkezefendi Belediyesi Bilim Merkezi inşaatı artan maliyetler ve inşaat sektörüne de gelen zamlardan dolayı inşaat durdu.
Tekrar ihale edilen Bilim Merkezi inşaatı kısa sürenin ardından devam etmeye başlarken, yıllar sonra tekrar ortaya çıkan Muhammet Subaşıoğlu ise , inşaatın durması ile siyasi arenaya tekrar merhaba dedi.
İLK PAYLAŞIMINDA BİLE HATA
Eski Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu “Burası 4 yıldır bitiremediğiniz Bilim Merkezi…
“Beton Yığını” derken burayı kastetmiş olabilir misiniz ? Bir an önce bitirip hizmete alın, milletin parasını da çarçur etmeyin”! sözleri ile küstüğü merkezefendililere tekrar siyaset yapmaya başladı.

Ağustos 2021 yılında temeli atılan Bilim Merkezi için 4 yıldır bitiremediğiniz diye paylaşım yapan ve maliyetlerden dolayı inşaatı duran bilim merkezi önünde sırıtarak fotoğraf paylaşması büyük tepki toplamıştı.
İnşaatın durmasına sebebiyet veren kalemler ise dikkat çekti.
İŞTE O RAKAMLAR

sdssdsdsdsdsds

FDSDFSDF

DASDASD

Bunları da sevebilirsiniz