Başkan Avni Örki gözyaşları ile yardımı aldı

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Pamukkale Belediyesi’nin deprem bölgelerine gönderilecek yardım kampanyasına katılan vatandaşlara teşekkür etti. Bir kız çocuğu tarafından zarfın içinde paraları alan Avni Örki gözyaşlarını tutamadı.
Pamukkale İlçe Belediye Başkanı Avni Örki, deprem bölgeleri için vatandaşlara yaptıkları çağrılar sonrası belediye bahçesinde toplanan yardımları gün boyu takip etti. İlçe protokolü ile birlikte gelen yardımları takip eden Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki yardımda bulunan herkese teşekkür etti.
Böyle güzel bir milletin mensubu olduğum için gurur duyuyorum diyen Başkan Örki, “Çok büyük bir afet yaşadık, yaşıyoruz. Öncelikle hayatını kaybetmiş olan tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, geride kalanlara sabır diliyorum. Şu anda göçük altında olan vatandaşlarımız da var onlara da tez zamanda ferahlık diliyorum. Böylesine güzel bir milletin mensubu olduğum için de gurur duyuyorum.
ZARF İÇİNDEKİ PARAYI GÖZYAŞLARI İÇİNDE ALDI

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki bir kız çocuğu tarafından zarfın içinde getirdiği parayı alırken ağlaması dikkat çekti. Yardım parasını gözyaşları içinde alan Başkan Avni Örki duygusal anlar yaşadı. Pamukkale Belediyesinin yardım kampanyası ile toplanan çadır içi soba, uyku tulumu, battaniye, yorgan, eldiven, atkı, bere, mont, bot, bebek bezi, peçete, el feneri, giysi, pil, inşaat eldiveni gibi malzemeleri içeren 2 yardım tırı deprem bölgelerine doğru yola çıktı.

Bunları da sevebilirsiniz